Targi Pracy w w przemyskiej PWSW

2 czerwca 2014

W ubiegły czwartek, 29 maja w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbyły się Targi Pracy. To pierwsza tego typu akcja tej szkoły, ale na pewno nie ostatnia.

Targi zostały zorganizowane przez przemyskie Akademickie Biuro Karier PWSW oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu. Patronat nad tym wydarzeniem objął Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Prezydent Robert Choma, Starosta Powiatu Przemyskiego oraz Wójt Gminy Przemyśl.

Udział w tym przedsięwzięciu wzięli przedstawiciele różnych branży i instytucji oferujących oraz pośredniczących w zatrudnianiu pracowników. Wśród 28 wystawców znalazły się takie firmy jak Akcja Job czy Sanmarks Sp. z o.o. Zaprezentowano łącznie około 100 ofert pracy zarówno w kraju jak i za granicą. Uczestnicy Targów Pracy mieli również okazję zapoznać się z ofertą kursów zawodowych i doszkalających m.in.: Rejonowego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Przemyślu, Centrum Języków „Student”, Akademię Zdrowia Rzeszów.

fot. Tomasz Bielański