Tania przesyłka kurierska w Przemyślu? SMSkurier

30 lipca 2015

Chcesz szybko i bezpiecznie, a do tego w dobrej cenie wysłać przesyłkę kurierską ? Skorzystaj z oferty „SMSkurier”, mieszczącego się przy ulicy Grunwaldzkiej 13 w Przemyślu.

„SMSkurier” przy ulicy Grunwaldzkiej 13 w Przemyślu działa od marca tego roku. Jest pośrednikiem pomiędzy klientami indywidualnymi a dużymi firmami kurierskimi. Swoim klientom oferuje zarówno przesyłkę krajową dostarczaną w ciągu 24 godzin jak i międzynarodową. W tym drugim przypadku, wysyłka standardowo trafia do adresata od 2-4 dni roboczych, jednak możliwe jest skrócenie tego czasu poprzez nadanie przesyłki lotniczej (1 dzień roboczy do większości krajów UE).

Wysłać możemy praktycznie wszystko z wyjątkiem zwierząt. Korzystając z usług „SMSkurier” wyślemy przesyłki standardowe, palety, wszelkiego rodzaju przesyłki niestandardowe tzn. te o nieregularnych kształtach, większe gabarytowo, ale także dokumenty i przesyłki niebezpieczne ADR. Z usług firmy korzystają także osoby przeprowadzające się, które chcą tą drogą przetransportować swoje rzeczy – w ten sposób głownie korzystają ludzie wyjeżdżający za granicę mający problem z zabraniem wszystkich niezbędnych dla siebie rzeczy. Waga paczki jeśli ma byc standardową nie może przekroczyć 30 kg, w przypadku przesyłek większych konieczna jest dopłata. Jeśli nie uda nam się samemu jej zapakować nie musimy się tym martwić, ponieważ w siedzibie firmy znajduje się dobrze wyposażony sklep z artykułami do pakowania, darmowe kartony, koperty, foliopaki firmowe, a pracownik pomoże zapakować taką przesyłkę w cenie usługi. W cenę wliczone jest również ubezpieczenie do wartości 500 zł, a w przypadku uszkodzenia przesyłki pełną procedurą odszkodowawczą zajmuje się firma SMSkurier.

IMG_0062-HDR(1)_Default

„SMSkurier” współpracuje obecnie z sześcioma przewoźnikami. Są nimi : K-EX, DHL, UPS, DPD, FedEx oraz Poczta Polska. Oferta tej ostatniej jest tańsza niż w okienku pocztowym do 7 zł. Paczki trafiają do 244 krajów na świecie. Klient sam wybiera z usług jakiego przewoźnika chce skorzystać.

„SMSkurier” posiada również ofertę dla małych i średnich firm, którą wyróżnia brak deklaracji ilościowych oraz odbiór przesyłek na terenie miasta w ustalonych godzinach.

O tym co się dzieje z naszą przesyłką, gdzie się znajduje w danej chwili, jesteśmy na bieżąco informowani poprzez e-mail, dodatkowo możemy to również sprawdzić w internecie lub za dopłatą możemy zamówić raportowanie smsem.

Punkt kurierski czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17. Możliwy jest także dojazd do klienta i odebranie od niego przesyłki. Zamówienia można składać również on-line, przy użyciu formularza na stronie www.smskurier.pl . Dodatkowe informacje otrzymamy pod numerem tel. 787 676 676, a także na profilu Facebooka www.facebook.pl/smskurier i Google+.

W najbliższym czasie otwarty zostanie drugi punkt, w Jarosławiu. W planach firmy jest obsługa przesyłek na całym terenie od Przemyśla do Rzeszowa.