Studiuj w Rzeszowie – mieście z potencjałem!

23 września 2016

Czy wiesz, że Rzeszów to jedno z najbardziej studenckich miast w Europie? Co trzecia osoba spotkana w Rzeszowie jest studentem – to najwyższy wynik w Polsce i jeden z najwyższych w Europie!

Rzeszów wg rankingu Fundacji Schumana 2015 jest drugim po Warszawie spośród polskich miast, które najlepiej wykorzystuje swój potencjał innowacyjny i przoduje w zmianach technologicznych zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Miasto przyciąga biznes, a jego współpraca z firmami oceniana jest jako najlepsza w Polsce. Rzeszów łączy środowiska akademickie z biznesowymi i robi to naprawdę dobrze! Skorzystaj z tych możliwości. Są tu świetne uczelnie i wiele dużych i małych firm, dzięki którym szybko, często jeszcze w trakcie studiów, zderzysz teorię z praktyką. Jedną z tych uczelni jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, która zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych oraz współpracuje z firmami, dzięki czemu kształci studentów przygotowanych do wejścia na rynek pracy z sukcesem.

Rzeszów to nie tylko nowoczesność. Żyje się tu dobrze i przyjemnie. Dowodem tego może być wysokie miejsce w rankingu jakości życia tygodnika „Polityka”. Rzeszów uplasował się za Warszawą, Sopotem i Wrocławiem. Mieszka się tu bezpiecznie i stosunkowo tanio.

Jeśli studiować, to gdzie, jak nie w mieście studentów?

Wybierając Rzeszów, wybierasz przyszłość, akademicką atmosferę, bogate życie studenckie oraz obszerną listę potencjalnych pracodawców.

Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl