Rozegrano VI Otwarte Klubowe Mistrzostwa Miasta Przemyśla w piłce nożnej seniorów

24 listopada 2015

Na orliku przy ul. Dworskiego w Przemyślu rozegrano VI Otwarte Klubowe Mistrzostwa Miasta Przemyśla w piłce nożnej seniorów. Zwycięską drużyną zostali Biało – Czerwoni Kaszyce.

W czwartek 19 listopada na orliku przy ul. Dworskiego, rozegrane zostały VI OTWARTE KLUBOWE MISTRZOSTWA MIASTA PRZEMYŚLA w piłce nożnej seniorów . Wszyscy kibice mogli obejrzeć swoich ulubieńców na tradycyjnym zakończeniu sezonu piłkarskiego w Przemyślu. Turniej miał na celu promocję tej pięknej dyscypliny sportu i pokazanie jej z tej dobrej strony co w pełni się udało. Pomimo ostrej rywalizacji na boisku trenerzy ( Paweł Załoga, Mariusz Błaszczyk, Marcin Mach ) i ich podopieczni pokazali zgromadzonej publiczności, że piłka łączy nie dzieli. Zawodom przyświecała jedna idea, Fary Play na boisku i poza nim.

 

_MG_5244-HDR(1)_Default

Tegoroczne mistrzostwa były na wyjątkowo bardzo wysokim poziomie sportowym. Rozegrano je systemem każdy z każdym.

Wyniki końcowe :

1. Biało-Czerwoni Kaszyce – 9 pkt
2. Polonia Przemyśl – 6 pkt
3. Granica Stubno – 3 pkt
4. Koper Team – 0 pkt

_MG_5250-HDR(1)_Default

Wyniki wszystkich spotkań :

Granica Stubno – Koper Team 2:1

Biało-Czerwoni – Polonia Przemyśl 4:3

Polonia Przemyśl – Koper Team 7:3

Granica Stubno – Biało-Czerwoni 1:2

Biało-Czerwoni – Koper Team 3:0

Polonia Przemyśl – Granica Stubno 3:1.

Drużyna Polonii gdyby wygrała po raz trzeci, otrzymałaby puchar na wyłączność. Jednak zespół ten musiał uznać w tym dniu wyższość drużyny z Kaszyc , która w bezpośrednim pojedynku po fantastycznym spotkaniu wygrała 4-3 . I tym samym puchar przez następny rok będzie ozdobą klubu sportowego Biało – Czerwoni Kaszyce.

12270173_962072047204054_1520354615_n.jpgkaszyce 2-HDR(1)_Default

Pozostałe drużyny też zasługują na pochwały, ale jak pokazują wyniki czasami decydowała odrobina szczęścia. Amatorzy z Koper Team ( zwycięzcy PLM) byli bardzo bliscy od sprawienia niespodzianki jednak zabrakło im jeszcze doświadczenia boiskowego. Solidny warsztat piłkarski, to wizytówka Granicy Stubno.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Wilczyński (Koper Team), strzelcem turnieju Tomasz Stasiła (B-Cz. Kaszyce), obrońcą turnieju Arkadiusz Majcher(B-Cz Kaszyce), a zawodnikiem turnieju Arkadiusz Gosa (Polonia Przemyśl).

Organizatorem rozgrywek był Henryk Łaskarzewski. Nagrody ufundowali : poseł Marek Rząsa,
dyrektor CKZiU nr 1. Robert Rybak, oraz firmy : A-Z Parkiet, Auto-Fan, FHU Koncept z Przemyśla.