Przemyślanka wywalczyła złoty medal na Mistrzostwach Polski żaków w tenisie stołowym

15 czerwca 2015

Zawodniczka Nurt-u Przemyśl Martyna Hajduk zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Żaków w tenisie stołowym.

W dniach 13-14 czerwca, w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski żaków w tenisie stołowym. Prawo startu w turnieju miało 64 zawodników i zawodniczek, wyłonionych po 3 turniejach ogólnopolskich. Zawody rozegrano systemem pucharowym.
W turnieju bardzo dobrze wypadła Martyna Hajduk, która zdobyła swój pierwszy medal Mistrzostw Polski. Przemyślanka wywalczyła zwycięstwo w grzej podwójnej grając wspólnie z Wiktorią Wrzosek z LKS Biała Rawska.
Dziewczyny w 1/16 finału miały wolny los, a w następnych rundach pokonały kolejno: Kiliszek Kamilę i Kołomańska Emilię 3:1; Laurę Kałużny i Ilonę Sztwiertnia 3:1; w półfinale Julię Czubakowska i Paulinę Jankowicz 3:0; w finale zwyciężyły z Agnieszką Piłat i Ewą Krakowiak 3:2.
W turnieju indywidualnym Martyna Hajduk przegrała w 1/8 finału z Zuzanną Pawłowska 3:1 /-5, 7,5,12/ i zajęła 17 miejsce.
Zarząd Klubu chciałby serdecznie podziękować prezydentowi Przemyśla Robertowi Chomie za udzieloną pomoc finansową, bez której podopieczni Nurt-u nie mogliby uczestniczyć w turniejach rangi ogólnopolskiej