Przemyskie Targi Edukacji i Pracy w Wyższej Szkole Prawa i Administracji [Galeria]

27 marca 2015

W Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Przedstawiono na nich oferty pracy krajowej, zagranicznej, a także krótkoterminowej.

Już po raz kolejny w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Podczas targów można było się zapoznać z ofertami pracy przygotowanymi przez agencje pośrednictwa pracy, służby mundurowe, instytucje państwowe, firmy z branży produkcyjno-usługowej. Zaprezentowały się również szkoły ponadgimnazjalne z Przemyśla oraz uczelnie wyższe z całego regionu. Łącznie prawie 50 wystawców, którzy zaprezentowali 130 ofert pracy krajowej, 150 zagranicznej oraz oferty pracy krótkoterminowej.

Celem tej cyklicznej imprezy jest promocja zatrudnienia oraz pomoc w aktywizacji zawodowej i stworzeniu płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy absolwentami szkół średnich i wyższych, a pracodawcami. Jest to również okazja do uzyskania informacji o perspektywach zdobycia wykształcenia i rozwoju swojej kariery.

Targi zostały zorganizowane przez działający przy WSPiA Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP. Patronat nad wystawą objął Wojewoda Podkarpacki, Prezydent Miasta Przemyśla oraz Starosta Powiatu Przemyskiego.

Anna Fortuna

[Not a valid template]