Przemyskie prawybory w Portalu Przemyskim. Zapraszamy do zabawy i głosowania [Ankieta]

5 października 2017

Do wyborów samorządowych pozostał jeszcze rok. Na razie nikt nie zadeklarował swojego startu, zarówno w wyborach prezydenckich, jak i do Rady Miejskiej. My postanowiliśmy pomóc politykom, samorządowcom i społecznikom w podjęciu tej ważnej decyzji.

Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców Przemyśla do wspólnej zabawy „Przemyskie Prawybory”. Wytypowaliśmy subiektywnie, na podstawie zaangażowania politycznego, wyników w poprzednich wyborach oraz tego co się „mówi na mieście”, kilkunastu kandydatów na stanowisko Prezydenta Przemyśla. Państwa rolą jest wybrać dwóch liderów, dla których zorganizujemy drugą turę głosowania.

Na naszej liście pojawiają się kandydaci, którzy należą do tych samych partii i organizacji. W prawdziwych wyborach taka sytuacja nie ma miejsca. Każde ugrupowanie wyznacza tylko jednego kandydata. Jednak, jak na razie, takich nominacji wciąż nie ma, a bywa, że jedna partia posiada kilku znanych i lubianych przez przemyski elektorat członków. Dlatego naszą wyborczą listę postanowiliśmy stworzyć, pomijając wskazania partyjne. Kto wie? Może głosując w naszej zabawie, właśnie Wy Przemyślanie wysuniecie kandydatury, które staną się dla polityków drogowskazem?

Oczywiście, w przyszłorocznych wyborach mogą i zapewne pojawią się kandydaci, o których żadnemu przemyskiemu dziennikarzowi się nawet nie śniło, dlatego ich na naszej liście nie ma. Jednak gorąco zachęcamy przemyślan do ja największej aktywności samorządowej. Udzielajcie się, zabierajcie głos, organizujcie i startujcie w wyborach. Przemyśl Was potrzebuje.

Głosowanie zakończone. Już wkrótce zapraszamy do drugiej tury