Przemyski UKS „Tempo 5” powrócił z międzynarodowego turnieju na Ukrainie z pięcioma medalami

7 grudnia 2017

Ekipa UKS „Tempo 5” wzięła udział w Międzynarodowym Halowym Mityngu Lekkoatletycznym na Ukrainie. Przemyscy reprezentanci wywalczyli 5 medali.

W dniach 1 i 2 grudnia br. ekipa UKS „Tempo 5” uczestniczyła już po raz szósty w Międzynarodowym Halowym Mityngu Lekkoatletycznym w Iwano-Frankowsku na Ukrainie. W składzie polskiej drużyny było sześciu zawodników z Przemyśla oraz cztery zawodniczki reprezentujące KKS Victoria Stalowa Wola .

Nasi reprezentanci przywieźli do kraju pięć krążków – 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe. Pierwsze miejsce wywalczyła Adriana Włoch w biegu na 50 m przez płotki – z wynikiem 8,61 s oraz Martyna Strzelec w skoku w dal – z wynikiem 4,70 m. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Wywrot, która w biegu na 50 m przez płotki osiągnęła czas 9,62 s. Brązowy medal wywalczyła Adriana Włoch w biegu na 50 m z wynikiem 7,80 s i Julia Szczepanik, która bieg na 200 m zakończyła z czasem 28,06 s.

Tuż za podium znalazła się Julia Szczepanik, która w biegu na 400 m osiągnęła wynik  64,07 s.

Fot: UKS „Tempo 5” Przemyśl