Przemyska para świętuje 60 lat małżeństwa

31 października 2017

Państwo Tymczyszynowie 60-lat temu powiedzieli sobie „tak”. Z okazji diamentowych godów odwiedził ich sekretarz miasta Przemyśla.

W poniedziałek, 30 października Dariusz Łapa, sekretarz Miasta Przemyśla odwiedził państwa Tymczyszczynów. Sekretarz z okazji diamentowych godów wręczył małżonkom kwiaty oraz list gratulacyjny od Prezydenta Miasta wraz z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz długich i spokojnych lat życia.

Jadwiga i Tadeusz Tymczyszynowie mieszkają w Przemyślu, tu również się poznali i pobrali. Pani Jadwiga jest emerytowaną bibliotekarką, jej mąż przez większą część życia był zawodowo związany z Zakładami Automatyki Mera-Polna. Jubilaci dochowali się 4 dzieci, ośmiorga wnucząt i pięciorga prawnucząt (szóste niebawem pojawi się na świecie). Małżonkowie zgodnie przyznają, że przez tyle lat wspólnego życia nie zawsze bywa kolorowo, to najważniejszą rzeczą, o której nigdy nie zdarzyło im się zapomnieć był wzajemny szacunek. Bez niego nawet najgorętsza miłość nie przetrwałaby przeszło połowy wieku.

Fot. www.przemysl.pl