Przemyska lecznica najlepszą kliniką weterynaryjną w Polsce

23 listopada 2018

Lecznica dla Zwierząt „Ada” z Przemyśla po raz drugi zwyciężyła w najbardziej prestiżowym konkursie branży kynologicznej Top For Dog. W plebiscycie przemyska klinika weterynaryjna pokonała 25 rywali.

Do tegorocznej edycji plebiscytu Top For Dog w kategorii Najlepsza Klinika Weterynaryjna w Polsce zgłoszono 26 lecznic. Nominację do finału otrzymały dwie: Lecznica dla Zwierząt „Ada” z Przemyśla oraz Przychodnia Weterynaryjna „Gryf” z Wrocławia. Podobnie jak w roku ubiegłym statuetka trafiła do weterynarzy z Przemyśla.

– Lekarz weterynarii to zawód, którzy potrzebuje ludzi z ogromnym sercem, którzy pracują z pasją – podczas gali wręczania nagród powiedziała Joanna Nowakowska szefowa marketingu firmy Bayer – fundator nagrody.

Nagrodę główną, czek w wysokości 5 tys. zł przekazała zwycięzcom aktorka Agnieszka Włodarczyk.

– Być może zastanawiają się Państwo dlaczego drugi raz odbieramy tą nagrodę? Być może dlatego, że 30 lat temu mój ojciec zaczął w garażu, a w tej chwili mamy klinikę z sześcioma bardzo zaangażowanymi lekarzami. Być może dlatego, że leczymy bardzo chore zwierzęta, łyse w stanie agonalnym, a po kilku tygodniach one na czyichś kanapach lśnią i świecą. A być może dlatego że budujemy psią wioskę. – powiedział weterynarz Radosław Fedaczyński z Lecznicy „Ada”.

Plebiscyt organizowany jest przez magazyn Dog&Sport i ma za zadanie wyłonić najlepsze produkty i usługi dla psów.

Fot. Lecznica dla Zwierząt „Ada” w Przemyślu/Facebook