Przemyska grupa Simple Music Team wystąpiła na scenie Zamku Kazimierzowskiego [galeria zdjęć]

31 października 2018 r. na scenie Zamku Kazimierzowskiego SIMPLE MUSIC TEAM promował swój muzyczny krążek.

Był to wyjątkowy koncert wyjątkowego zespołu stworzonego przez grupę ludzi, przyjaciół, którzy cenią się i szanują wzajemnie. Można było to zauważyć i usłyszeć w muzyce płynącej z zamkowej sceny. Ten koncert był wyjątkowy również z kilku innych powodów. Udział w nim – gościnnie – wzięło trzech znakomitych, polskich, ale o światowej sławie muzyków: Bernard Maseli, Marek Stryszowski i Tadeusz Leśniak. Prowadził go przyjaciel zespołu Jaromir Barański, obsługa techniczna czyli Krzysztof Dedio, Piotr Krygowski i Dawid Zaleski to także osoby zaprzyjaźnione. Gospodyni obiektu dyrektor Renata Nowakowska również służyła pomocą przemyskim muzykom. Krótko mówiąc koncert zespołu SIMPLE MUSIC TEAM promujący swoją pierwszą płytę – która powstała również przy wsparciu przyjaciół – to koncert przyjaciół, dla przyjaciół i zaprzyjaźnionej widowni. Jak się łatwo domyślić odbywający się w takiej atmosferze muzyczny występ musiał się zakończyć sukcesem. Tak też się stało – BRAWO.

Przemyska grupa SIMPLE MUSIC TEAM powstała trzy lata temu i od razu zdobyła uznanie nie tylko przemyskich miłośników bluesa. Zagrali już kilkadziesiąt świetnie przyjętych koncertów. Ukoronowaniem dotychczasowej działalności zespołu jest niedawno wydana debiutancka płyta „Nasz prywatny blues”. Autorami muzyki i tekstów są członkowie zespołu oraz Bożena Dzwonek i Jan Miszczak.

Zespół tworzą: Aneta Walus, Janusz Rajtmajer, Ireneusz Rybienik, Edward Kuczera, Witold Morawski, Wacław Prosiecki, Łukasz Kasperski i Tomasz Szum.

Tomasz Beliński/Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

no images were found