Przemyska grupa Simple Music Team wystąpiła na scenie Zamku Kazimierzowskiego [galeria zdjęć]

3 listopada 2018

31 października 2018 r. na scenie Zamku Kazimierzowskiego SIMPLE MUSIC TEAM promował swój muzyczny krążek.

Był to wyjątkowy koncert wyjątkowego zespołu stworzonego przez grupę ludzi, przyjaciół, którzy cenią się i szanują wzajemnie. Można było to zauważyć i usłyszeć w muzyce płynącej z zamkowej sceny. Ten koncert był wyjątkowy również z kilku innych powodów. Udział w nim – gościnnie – wzięło trzech znakomitych, polskich, ale o światowej sławie muzyków: Bernard Maseli, Marek Stryszowski i Tadeusz Leśniak. Prowadził go przyjaciel zespołu Jaromir Barański, obsługa techniczna czyli Krzysztof Dedio, Piotr Krygowski i Dawid Zaleski to także osoby zaprzyjaźnione. Gospodyni obiektu dyrektor Renata Nowakowska również służyła pomocą przemyskim muzykom. Krótko mówiąc koncert zespołu SIMPLE MUSIC TEAM promujący swoją pierwszą płytę – która powstała również przy wsparciu przyjaciół – to koncert przyjaciół, dla przyjaciół i zaprzyjaźnionej widowni. Jak się łatwo domyślić odbywający się w takiej atmosferze muzyczny występ musiał się zakończyć sukcesem. Tak też się stało – BRAWO.

Przemyska grupa SIMPLE MUSIC TEAM powstała trzy lata temu i od razu zdobyła uznanie nie tylko przemyskich miłośników bluesa. Zagrali już kilkadziesiąt świetnie przyjętych koncertów. Ukoronowaniem dotychczasowej działalności zespołu jest niedawno wydana debiutancka płyta „Nasz prywatny blues”. Autorami muzyki i tekstów są członkowie zespołu oraz Bożena Dzwonek i Jan Miszczak.

Zespół tworzą: Aneta Walus, Janusz Rajtmajer, Ireneusz Rybienik, Edward Kuczera, Witold Morawski, Wacław Prosiecki, Łukasz Kasperski i Tomasz Szum.

Tomasz Beliński/Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

no images were found