Przemyscy policjanci zatrzymali w tym miesiącu już ośmiu nietrzeźwych kierowców

5 września 2018

Od początku września przemyscy funkcjonariusze zatrzymali ośmiu nietrzeźwych kierowców.

Pierwszy zatrzymany do kontroli drogowej miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 24 -letniego kierowcę skontrolowano w sobotnie południe.

Kolejny kierujący z wynikiem ponad 1,5 promila został ujawniony przez policjantów z Medyki. Mężczyźnie pobrano również krew do badań.

Rekordzista, ujawniony przez straż miejską w niedzielę, tuż po północy wjechał seicento w ścianę Urzędu Pracy w Przemyślu. Mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

W poniedziałek, policjanci z Komisariatu Policji w Medyce ujawnili kierującego fordem, który kierował w stanie nietrzeźwości mając ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze straży granicznej poinformowali policjantów, że mają podejrzenia wobec kierującego volkswagenem, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Pogranicznicy nie mylili się, obywatel Ukrainy miał 1,10 promila alkoholu w organizmie.

Następnego dnia, kierujący motorowerem, w miejscowości Żurawica doprowadził do kolizji uderzając pojazdem w ogrodzenie jednej z posesji, doznając przy tym poważnych obrażeń. Od mężczyzny pobrano krew do badań, okazało się, że miał ponad 1,2 promila alkoholu.