Prawnicy zwycięzcami VII edycji Przemyskiej Ligii Mistrzów

4 listopada 2016

Na orliku przy ul. Dworskiego zakończyła się VII edycja Przemyskiej Champions League. Eliminacje trwały dwa miesiące.

W tegorocznej lidze rywalizowało 18 zespołów (ponad 200 zawodników), Rozegrano w sumie 32 spotkania. Najstarszym uczestnikiem w tym roku był Krzysztof Partyka (53 lata) z drużyny Blok Team zaś najbardziej oryginalną drużyną była drużyna AKS Orkiestra składająca się w większości z zawodowych muzyków.

Po eliminacjach w półfinałach spotkali się : Prawnicy – Rynkowcy 3-3 karne 2-0 oraz Koper Team – Stare Miasto 3-2, w meczu o trzecie miejsce : Stare Miasto – Rynkowcy 4-3, w meczu o pierwsze miejsce : Prawnicy – Koper Team 0-0, w karnych wygrali Prawnicy.
Nagrody indywidualne :
Najlepszy zawodnik – Arkadiusz Ślisz (Prawnicy)
Najlepszy bramkarz – Piotr Tomaszek (Prawnicy)
Najlepszy strzelec – Szczepan Szczepanowicz (Stare Miasto)
Zwycięska drużyna Prawników składa się w całości z amatorów, w jej skład wchodzą : Piotr Tomasik, Witold Ochęduszkiewicz, Grzegorz Kozioł, Karol Kalita, Andrzej Furtak, Krzysztof Gaca, Bogumił Gazda, Krzysztof Tryksza, Piotr Gembarzewski, Przemysław Pukalski, Arkadiusz Ślisz, Edmund Matrejek,Maciej Głowacz, Wojciech Pusz oraz Arman Badalyan.

Rozgrywki nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów i patronów, którymi byli : poseł na Sejm RP Marek Rząsa, prezes Podkarpackiego ZPN senator Mieczysław Golba, prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Minister Sportu Witold Bańka. Osobne podziękowania należą się dla sędziego Wiesława Szkrabuta i Kamila Makary.