Powitanie lata w Galerii Sanowej

25 czerwca 2015

Lato i sezon urlopowy coraz bliżej. Galeria Sanowa również chce powitać ten czas wspólnie z naszymi klientami dlatego zaprasza wszystkich na imprezę pt. „Witamy lato!”, która odbędzie się w dniu 28 czerwca w godzinach od 14:00 do 19:00.

press_witamyLato SanowaPodczas tego wydarzenia czekać będzie moc atrakcji w postaci bezpłatnych zabiegów SPA oraz rozmaitych porad wizerunkowych i zdrowotnych (brafitting, wizaż, konsultacje dietetyczne, fitness, porady fryzjerskie, zdobienie paznokci, zabiegi na twarz i dłonie itp.). Do współpracy Galeria Sanowa zaprosiliła znaną stylistkę gwiazd – Olgę Ziębę, która udzieli fachowych porad stylistycznych.

Zorganizowano także fantastyczny konkurs „Zaprojektuj swoje designerskie obuwie”, w którym do wygrania będą zakupy ze stylistką Olga Ziębą o wartości 700 zł. Na zdjęcia designerskich butów organizator będzie czekał w dniach od 22 do 27 czerwca. Zgłoszenia należy wysłać na adres warsztatyobuwia@evmaker.pl (Regulamin Konkursu na www.galeriasanowa.pl).

Zaplanowane zostały również taneczne pokazy mody letnich kolekcji  sklepów w Galerii Sanowych.

Podczas czerwcowego wydarzenia nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Wszyscy miłośnicy sportów zarówno ci młodsi jak i starsi, będą mieli niepowtarzalną okazję uczestnictwa w sportowych rozgrywkach. W specjalnie przygotowanym miejscu w Galerii powstanie miasteczko sportowe, w skład którego wejdzie szereg sportowych atrakcji, m. in. mini boisko do gry w kosza, mini boisko do gry w siatkę, mini boisko do gry w piłkę nożną, tenis stołowy, piłkarzyki, badminton, wielkie kręgle, beach ball.

Kolejną atrakcją przygotowaną dla dzieci, będą różnorodne kreatywne warsztaty:

  1. „Mali projektanci” – zajęcia te sprawią, iż dzieci zamienią się w prawdziwych projektantów mody i zaprojektują ubrania z użyciem materiałów pochodzących z recyklingu.

  2. „Zaprojektuj Przemyśl” – podczas zajęć wraz z rodzicami przekonamy się jak wygląda Przemyśl z perspektywy dziecka.

  3. „Porcelanowy design” – celem warsztatów będzie nadanie potłuczonym fragmentom porcelanowym nowej funkcji. Wykorzystane zostaną różne materiały i akcesoria dekoracyjne.

Ponadto, na najmłodszych czekać będą zamki dmuchane oraz stoiska z watą cukrową i popcornem – wszystko oczywiście całkowicie bez ograniczeń.

Na zakończenie naszej imprezy zaprosimy wszystkich na koncert finalisty X Factor Wojtka Ezzat’a i tym wspaniałym akcentem przywitamy upragnione lato.