Poszukiwany mieszkaniec Przemyśla ukrył się pod stertą ubrań

31 lipca 2018

Przemyscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna poszukiwany listem gończym ukrywał się przed organami ścigania poza granicami naszego kraju.

27-letni mieszkaniec Przemyśla, za którym przemyski sąd rejonowy wydał list gończy, od blisko 2 lat ukrywał się przed organami ścigania. Miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie. Ustalenie miejsca jego pobytu nie było łatwe, gdyż  większość czasu przebywał poza granicami Polski.

W czwartek w trakcie wykonywanych czynności, przemyscy policjanci pojechali do domu poszukiwanego mężczyzny. Pod drzwiami usłyszeli dobiegające z wnętrza dwa wyraźne męskie głosy. Kiedy drzwi domu otworzył 32-letni brat poszukiwanego, zapytali z kim rozmawiał. Na co ten stanowczo odpowiedział, że przez komunikator internetowy.
Podejrzenie wzbudziła u funkcjonariuszy duża sterta ubrań znajdująca się  w pokoju po szafą. Okazało się, że ukrywał się pod nią poszukiwany 27-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Zgodnie z dyspozycją sądu mieszkaniec Przemyśla, został przewieziony do aresztu.