Portos i Łapka nie miały szczęścia na akcji w Galerii Sanowej. Wciąż czekają na nowy dom.

27 kwietnia 2017

Podczas niedzielnej akcji „Zaadoptuj przyjaciela” nie wszystkim psiakom z Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada” przygotowanym do adopcji poszczęściło się w znalezieniu nowego kochającego domu. Wciąż na swoją szansę czeka Portos i Łapka. Może wśród naszych czytelników znajdzie się ktoś kto zechce ich przygarnąć.

Portos ma ok 8 lat i wcześniej przebywał w Schronisku dla Zwierząt, następnie został przekazany do Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada”. Od tego czasu intensywnie szukamy dla niego nowego właściciela. Mimo dużych rozmiarów jest psem łagodnym, który lubi być głaskany i przytulany. – mówi Anna Sąsiadek opiekun zwierząt domowych w „Adzie”.

Łapka to średniej wielkości suczka. Wiemy, że na pewno była bita i głodzona przez swojego pierwszego opiekuna. Dlatego odebraliśmy ją i obiecaliśmy, że odtąd będzie mieć jak w raju. – wyjaśnia A.Sąsiadek – Mamy nadzieję, że pomożesz nam dotrzymać złożonej obietnicy i Łapka będzie miała swój kawałek raju.

Sunia ma około 3,5 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Łapka potrzebuje dużo ciepła i uwagi ze strony człowieka.

W Centrum Lecznicy Adopcyjnej „Ada” przebywa jeszcze 7 psiaków, które na razie są leczone, ale już niedługo będą gotowe do adopcji.