Policja na przemyskim rynku oznakowywała rowery

3 lipca 2017

Ponad 40 rowerów oznakowali przemyscy policjanci podczas akcji, jaka została przeprowadzona wspólnie z firmą Hensfort w Przemyślu. Jeśli nie udało Ci się dotrzeć w sobotę na Rynek możesz zgłosić się ze swoim jednośladem w każdą środę, w godz.12-13 do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

W minioną sobotę, na przemyskim Rynku policjanci wraz z firmą Hensfort Przemyśl przeprowadzili akcję znakowania rowerów. Funkcjonariusze oznaczyli łącznie ponad 40 jednośladów. Naniesione na rowery numery, zostaną wprowadzone do policyjnego systemu, a ich właściciele otrzymali dokumenty potwierdzające, że sprzęt został oznakowany i zarejestrowany.

Działania tego typu mają na celu zminimalizowanie przypadków kradzieży jednośladów, gdyż często oznakowanie „odstrasza” złodziei. Akcja została zorganizowana w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” i miała na celu promowanie bezpieczeństwa na drogach.

Komenda Miejska Policji w Przemyślu zapowiada kontynuację tego przedsięwzięcia w najbliższych miesiącach. Każdy chcący zarejestrować swój rower może również zgłosić się do komendy przy ul. Boh. Getta 1 w Przemyślu w każdą środę w godz. 12:00- 13:00.