Po awans w tabeli. Zapowiedź spotkania MSPR Siódemka Legnica – SRS Czuwaj Przemyśl

25 września 2015

W sobotę 26. października o godzinie 18:00, w legnickiej hali sportowej przy ulicy Lotników nasza drużyna SRS Czuwaj Przemyśl podejmie groźny zespół MSPR Siódemka Miedź Legnica. Czy Harcerze będą w stanie zwyciężyć i przesunąć się do czołówki tabeli? Miejmy nadzieję!

W poprzedniej kolejce nasz zespół po solidnej grze, mimo braku kołowego Macieja Kubisztala, pokonał drużynę SPR Tarnów w stosunku 31:26. Były to pierwsze dwa oczka w tym sezonie, które pozwalają pozytywnie nastawić się przed meczem z Siódemką. W naszej drużynie wybijającymi się postaciami są z pewnością Paweł Stołowski oraz Stanisław Makowiejew, ale należy zaznaczyć, iż mecz z Tarnowem pokazał, że stanowimy niezwykły kolektyw, który może w tym sezonie dostarczyć nam wiele radości.

Przed tygodniem zespół MSPR Siódemka Legnica nie popisał się, wracając na tarczy z Piekar Śląskich. Porażka z lokalną Olimpią 28:30 była głównie skutkiem fatalnej końcówki którą legniczanie przegrali w stosunku 2:5. Należy zaznaczyć, że obecny skład tej ekipy to w dużej mierze młodzi zawodnicy, którzy chcą przebojem wedrzeć się do ligowej czołówki. Szczególną uwagę należy zwrócić na dziewiętnastoletniego wychowanka – Michała Antosika oraz doświadczonego Mateusza Płaczka, którzy kierują grą Siódemki.

Gramy o zwycięstwo, relacja live na stronie www.sportowefakty.pl zapraszamy do śledzenia! Trzymajmy kciuki za Harcerzy! Przemyśl naszym miastem, piłka ręczna naszą pasją!