Piłkarskie ferie młodzików Czuwaju

8 marca 2016

Młodzi adepci piłki nożnej rocznik 2004/2005 pod opieką trenera Krzysztofa Jędrucha ze Szkółki Piłkarskiej CZUWAJ Wiaro! Przemyśl w trakcie minionych ferii uczestniczyli w pięciu turniejach halowej piłki nożnej. Podczas trzech odnieśli swoje pierwsze, godne odnotowania, sukcesy.

W dniu 16 lutego na hali w Muninie, koło Jarosławia podczas turnieju dla rocznika 2004 drużyna Czuwaj Wiaro zajęła trzecie miejsce, gdzie w decydującym meczu pewnie pokonała Gigantów Radymno 2:0.

W dniu19 lutego również w Muninie, podczas turnieju dla rocznika 2005 musieli przełknąć gorzką pigułkę. Mimo dobrej gry drużyna z Przemyśla uplasowała się na ósmym miejscu.Podczas charytatywnego turnieju w Radymnie, w decydującym meczu o trzecie miejsce Czuwaj Wiaro Przemyśl przegrał dopiero po rzutach karnych z Piastem Tuczempy, zajmując ostatecznie czwarte miejsce.

Kilka dni później 24 lutego w Jarosławiu, w turnieju dla rocznika 2004 po bardzo emocjonujących meczach grupowych z SMS Jarosław, JKS Jarosław oraz Piastem Tuczempy II, przemyscy młodzi piłkarze zagrali w finale turnieju przegrywając z UKS TOP-9 Jarosław 0:2. Mimo to wrócili do Przemyśla szczęśliwi, a najwartościowszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik Czuwaju, Łoha Jakub.
Na deser 27 lutego młodzi piłkarze KS CZUWAJ Wiaro! wyjechali do Tomaszowa Lubelskiego na zaproszenie tamtejszej Tomasovii. W turnieju dla rocznika 2005 spotkali sięz zespołami z Tomaszowa Lubelskiego (2), Przeworska, Zamościa i Hrubieszowa. Grano systemem każdy z każdym. Wygrywając w czterech z pośród pięciu meczy zostali najlepszą drużyną turnieju i zasłużenie zdobyli pierwsze miejsce! Wśród wyróżnionych zawodników znaleźli się Lis Dawid – MVP drużyny (bramkarz) oraz Łoha Jakub – najlepszy zawodnik turnieju.