Otwarcie kina Helios i urodziny Galerii Sanowa

20 października 2016

Już jutro otwarcie kina Helios w Przemyślu. Wydarzeniu temu będzie towarzyszyć szereg atrakcji związanych również z 6. urodzinami Galerii Sanowa.

Kino Helios w Galerii Sanowa to 4 sale, znakomity dźwięk Dolby 5.1, filmy w rozdzielczości 4K, a także technologia DepthQ. Podczas pierwszych dni funkcjonowania kina dla widzów przygotowano moc atrakcji, filmowych animacji i konkursów z filmowym kołem fortuny.

Dni 22 i 23 października, to także 6 urodziny Galerii Sanowa, dlatego też wielkie wspólne świętowanie odbędzie się w klimacie filmowym i wszystkie atrakcje w tych dniach będą związane właśnie z kinematografią.

W sobotę i niedzielę odbędą się warsztaty aktorskie i reżyserskie prowadzone przez aktorów. Goście będą mogli skorzystać ze szkoleń wizażu, charakteryzacji i gwiazdorskiego stylu, za które odpowiedzialna będzie styliska gwiazd. Podczas całego weekendu nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych widzów, w specjalnej filmowej strefie zabaw. Pełni urodzinowego szczęścia dopełnią koncerty, pokazy taneczne i… pyszny tort.

W niedzielę zaprezentuje się widowiskowy Teatr Ognia, odbędą się także niebanalne pokazy taneczne pod tytułem „Show Marylin Monroe” oraz koncert gwiazdy, czyli popularnego zespołu Boys. Ponadto odbędzie się mnóstwo hollywoodzkich zabaw i konkursów, w których wygrać można wyjątkowe upominki, w tym aż 600 zaproszeń do najnowszego kina Helios w Przemyślu.

Od początku funkcjonowania kina w Przemyślu, w jego repertuarze znajdą się premierowe hity : „Inferno”, „Wołyń”, „Księgowy”, „Szkoła uwodzenia Czesława M.” czy „Dziewczyna z pociągu”, propozycje dla najmłodszych, na przykład: „Bociany” i „Trolle”, czy znakomite hity w 3D : „Vaiana: Skarb oceanu” lub „Doctor Strange”.

Poza regularnym repertuarem w Heliosie odbywać się będą m.in.: seanse w ramach Projektów Specjalnych : Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Filmowe Poranki oraz Kino na Temat.