Ostatni mecz w tym roku? Ostatni mecz tej rundy? Tak to już jutro!

12 grudnia 2014

W sobotę 13 grudnia o godzinie 18: 00 nasi szczypiorniści zmierzą na naszej hali przy ulicy Mickiewicza 30 z drużyną SPR Tarnów. Stawką ostatniego meczu będzie zakończenie pierwszej rundy rozgrywek w najlepszej 5-6 drużyn. Ale bez dopingu z pewnością będzie to trudne zadanie.

W minionej kolejce zespół z Tarnowa uległ u siebie beniaminkowi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po 12. kolejkach tarnowianie zajmują 11 lokatę w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Z pewnością będą oni chcieli podreperować swój bilans w Przemyślu, tym bardziej, że w drużynie SPR-u występuje dwóch naszych byłych zawodników: Łukasz Nowak i Dariusz Kubisztal.

Przemyscy szczypiorniści są w mieszanych nastrojach. Lepsze występy przeplatają gorszymi, co sprawia, że obecnie plasują się w środku tabeli. Wygrana w ostatniej kolejce powinna im jednak dać awans o 1-2 pozycję w górę tabeli.
Sobotnie spotkanie w Przemyślu zapowiada się więc niezwykle interesująco i będzie bardzo ważne dla obu drużyny. Powinniśmy wierzyć w nasz zespół, która jest faworytem tego pojedynku. Początek spotkania o godz. 18:00, mamy nadzieję że hala wypełni się po brzegi i pokażemy, że warto nas wspierać! Doping i liczna obecność pokaże, że piłka ręczna jest w Przemyślu naszą pasją!

Zarząd klubu rozpoczyna powoli przygotowania do tworzenia budżetu na sezon 2015/2016. Została stworzona specjalna oferta sponsorska, która miejmy nadzieję sprawi, że lokalne firmy zechcą nas wspierać a my będziemy mogli być zespołem walczącym o najwyższe cele!

Specjalnie dla was stworzyliśmy kalendarze na rok 2015. Do kupienia przez Facebooka (facebook.pl/recznaprzemysl) i w trakcie meczu! Cena – 15 zł za sztukę, przy zakupie dwóch – 14 zł. Ponadto wyprzedajemy kubki i koszulki – więcej takich nie będzie! Kubek – 15 zł, koszulka – 30 zł.