Obrabował przemyski market

18 lutego 2016

Mieszkaniec województwa dolnośląskiego okradł przemyski market. Młody mężczyzna ma już na swoim koncie kilkanaście kradzieży dokonanych na terenie całego kraju.

W miniony poniedziałek, do jednego z przemyskich marketów przyszedł młody mężczyzna i od razu skierował się do działu ze sprzętem elektronicznym. Tam wybrał trzy telefony, każdy o wartości 599 zł, zniszczył ich opakowania ponieważ zawierały one zabezpieczenie antykradzieżowe. Mężczyzna zabrał komórki po czym udał się do wyjścia ze sklepu omijając stanowiska kasowe.

Zachowanie 20 -letniego mężczyzny przez cały czas obserwowali pracownicy ochrony, którzy zawiadomili policjantów a sami go ujęli gdy tylko przekroczył linię kas.

Mieszkaniec województwa dolnośląskiego usłyszał zarzut kradzieży i podczas składania wyjaśnień przyznał się do jego popełnienia. Mężczyzna w swojej kartotece ma już kilkanaście podobnych zarzutów, których dopuścił się podróżując po całym kraju. Prokuratura na wniosek śledczych zastosowała wobec niego policyjny dozór.