Nowy inwestor w Przemyślu zatrudni 200 osób

17 października 2014

Już 17 listopada w Przemyślu rozpocznie swoją działalność Centrum Usług Biznesowych Grupy Kapitałowej Loyd SA. Znajdzie w nim zatrudnienie docelowo 200 osób.

Centrum Usług biznesowych w Przemyślu rozpocznie swoją działalność w dniu 17 listopada i mieścić się będzie przy ulicy 3 Maja 27, w dawnym budynku Telekomunikacji. Firma do końca roku planuje zatrudnić 40 osób, docelowo znajdzie w niej pracę około 220 osób na stanowisku konsultantów telefonicznych jaki również liderów sprzedażowych. Głownym atutem podczas rekrutacji będzie niewątpliwie komunikatywność, a także doświadczenie związane z księgowością, sprzedażą lub obsługą klienta. W Centrum Usług idealnie odnajdą się osoby, które lubią rozmawiać i nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktu. Pracownicy mają zapewnione szkolenia interpersonalne, które pomagają nabrać odwagi i pewności siebie.

Dyrektor Zarządzający Sales Concept, spółki należącej do Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Cezary Lewiński We współpracy z władzami samorządowymi chcemy prowadzić nabór pośród osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy. Będziemy prowadzić rekrutację odpowiedzialną społecznie,zależy nam przede wszystkim na aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, długotrwale bezrobotnych, uczącej się młodzieży oraz osób 50 +.

Grupa Kapitałowa Loyd S.A. realizuje projekt centrów usług biznesowych w południowej części kraju. Takie centra działają już np.: w Krakowie, Częstochowie i Bytomiu. Uznano również, że ideę tę warto przenieść do mniejszych miast, gdzie potrzeby nie są niższe, m.in.: do Myszkowa, Zawiercia, Krosna, a obecnie i Przemyśla. We współpracy z samorządami lokalnymi docelowo powstanie 15 centrów, a w każdym z nich zatrudnionych zostanie około 150 osób zagrożonych wykluczeniem zawodowym.