Nowy inwestor rozpoczął w Przemyślu rekrutację pracowników

5 listopada 2014

Rozpoczęła się rekrutacja do Centrum Usług Biznesowych Grupy Kapitałowej Loyd. Firma, w której zatrudnienie znajdzie ponad 200 osób rozpocznie swoją działalność w Przemyślu już 17 listopada.

W piątek, 31 października prezydent Robert Choma podpisał porozumienie o współpracy z Prezesem Zarządu Loyd S.A. Bartoszem Kaczmarczykiem. Jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy współuczestniczyć w inwestycji Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Cieszy nas fakt, że nasze miasto jest atrakcyjne dla inwestorów, przez co powstają nowe miejsca pracy. Podoba mi się także założenie operatora centrum usług, co do zatrudnienia osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy powiedział Robert Choma.

Grupa Loyd tworzy centra usług biznesowych w południowej części kraju, w Przemyślu swoją siedzibę będzie miało przy ulicy 3 go Maja, w dawnym budynku Telekomunikacji Polskiej.Firma rozpocznie swoją działalnośc w Przemyślu 17 listopada i znajdzie w niej zatrudnienie ponad 200 osób. Jest to szansa przede wszystkim dla osób długotrwale bezrobotnych, niepełnosprawnych oraz osób które ukończyły 50 rok życia.

Praca oferowana przez Grupę Loyd, to głównie praca z telefonem, komputerem m.in.: telerekrutacja, windykacja, pośrednictwo pracy itp. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Przemyślu mogą przesyłać dokumenty aplikacyjne na adres praca@teleconcept.pl