Niedaleko od Przemyśla – CIESZANÓW ROCK FESTIWAL

12 sierpnia 2019

JUBILEUSZOWY CIESZANÓW ROCK FESTIWAL STARTUJE JUŻ 15 SIERPNIA

Już 15 sierpnia w Cieszanowie rozpocznie się 10. jubileuszowa edycja jednego z największych i najbardziej klimatycznych festiwali rockowych w Polsce – Cieszanów Rock Festiwalu. Impreza potrwa do 17 sierpnia. 

Szczegóły festiwalu –  cieszanowrockfestiwal.pl

 

Cieszanów Rock Festiwal to obecnie największa i najstarsza impreza rockowa na Podkarpaciu. Wydarzenie idealne dla fanów plenerowych koncertów ceniących sobie kameralność i przyjacielską atmosferę. Niezapomniane występy czołówki polskiego rocka, zagraniczne gwiazdy, przegląd młodych zespołów, zabawa nad kąpieliskiem i całonocne imprezy na polu namiotowym, tworzą unikalny klimat i co roku przyciągają kilkanaście tysięcy uczestników.
Ponadto festiwal obfituje w wydarzenia towarzyszące tj. rockoteki, wystawy fotograficzne, warsztaty muzyczne i turnieje sportowe oraz spotkania z artystami w Strefie Fan.

Dla 2 osób, które jako pierwsze wyślą do nas maila (redakcja@portalprzemyski.pl) mamy po jednym zaproszeniu na festiwal. W treści wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko. Na maile czekamy dziś (12 sierpnia) do godziny 23:59. 

 

 

 

Informacje, materiały graficzne: Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie