Moda

24 listopada 2016

Od jakiegoś czasu obserwuje to co dzieje się w polskiej modzie męskiej. Bywam w galeriach tu i ówdzie i z niesłabnącym zażenowaniem obserwuję to w co chcą nas facetów ubierać zaopatrzeniowcy wspomnianych sklepów.

Od kilku kat królują stroje, które raczej nie uwypuklają naszej samczej natury… Wręcz powiem, że ta nasza funkcja samcza została w tym stylu zupełnie pominięta. Ot rurki i obcisłe, przykrótkie stroje…. Sam nie mam idealnej figury 18-latka więc nie często bywałem klientem tych sklepów. Ale teraz zauważyłem ruch jakby w druga stronę… W galeriach pokazały się we wszystkich niemal „męskich” sklepach stroje imitujące kamuflaż wojskowy! Panterki, ciapy, a nawet faszystowski flectarn wiszą w galeriach zachęcając do zakupu…. Myślę sobie, że świat komercji idzie w dziwnych kierunkach. Otóż widok młodego, szczupłego jak Ania Rubik człowieka w spodniach typu marchewka i kurtce, bojówce pantera ala skin wywołuje u mnie delikatnie mówiąc rozbawienie 🙂. Chłopaki, moda modą ale rozum rozumem

Marek Niedźwiecki

Poglądy wyrażone w tekstach pisanych w ramach blogu Portalu Przemyskiego są osobistymi poglądami autorów i nie muszą odzwierciedlać stanowiska redakcji. Blogi ukazujące się na naszych łamach mają na celu umożliwienie mieszkańcom Przemyśla podzielenia się własną wiedzą, doświadczeniami oraz opiniami na temat miasta i spraw jego dotyczących.