Mieszkanie dostosowane do Twoich potrzeb [Galeria zdjęć]

6 listopada 2016

Mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego mieszkańca, powstałe niemalże na zlecenie kupującego, z atrakcyjną ofertą dodatkową, to spełnienie marzeń. Jednak to marzenie jest w stanie zrealizować tylko deweloper z nowoczesnym spojrzeniem na rynek, do oczekiwań kupujących podchodzący z otwartością. Taką właśnie ofertę, różnorodną i elastyczną, stworzył swoim klientom N.G. Development  z Rzeszowa.

Czasy, gdy to kupujący własne M musieli dostosować swoje oczekiwania do oferty, jaką przedstawiał im rynek, minęły bezpowrotnie. Dziś deweloper, który właściwie potrafi ocenić potrzeby klientów i wyjść im naprzeciw, daje klientom możliwość naprawdę szerokiego wyboru i „uszycia mieszkania na własną miarę”. Taki cel obrał sobie N. G. Development, dzięki któremu w panoramę Rzeszowa wrasta osiedle Parkowa Dzielnica . Jest to siostrzana inwestycja dla osiedla Nasz Gaj , zlokalizowanego przy Al. Powstańców Warszawy, którego oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób intersujących lokalnym rynkiem nieruchomości.

Osiedle z charakterem

dp_v5

Nowe osiedle przy ul. Paderewskiego powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi mających bardzo konkretne wymagania dotyczące ich domu, lokalizacji, otoczenia i całej infrastruktury, która w efekcie tworzy niezwykle przyjazną atmosferę. Ulokowanie osiedla w bliskim sąsiedztwie parku, sprawia, że można tu odetchnąć od miejskiego zgiełku, ale miejsce daje też możliwość korzystania z bogatej oferty Rzeszowa na spędzanie wolnego czasu. Osiedle Dzielnica Parkowa doskonale wpisało się w charakter stolicy Podkarpacia. Z jednej strony gwarantuje ciszę i spokój, a z drugiej jego nowoczesna, niebanalna architektura, zaprojektowana z ogromną starannością przez doświadczonych architektów, są odzwierciedleniem kierunku rozwoju miasta.

Bogaty wybór mieszkań

dp_v4

Osobom, które planują zakup mieszkania, wiele możliwości daje już podstawowa oferta N.G Development, który swoim klientom proponuje aż 50 typów funkcjonalnych mieszkań, w metrażu od 30 do ponad 100 m². Różnorodne rozkłady to gwarancja, że każdy, kto zechce zamieszkać na osiedlu Dzielnica Parkowa, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. I single, i młode małżeństwa, i rodziny z dziećmi.

Mieszkanie skrojone na miarę

Deweloper poszedł o krok dalej i jest otwarty na wszystkie propozycje klientów, które mogą zgłaszać w ramach zmian lokatorskich. N. G. Development pozwala stworzyć indywidualny, niepowtarzalny projekt, a to oznacza, że marzenie o idealnym mieszkaniu, skrojonym na miarę, jest bliższe zrealizowaniu niż mogłoby się wydawać. Ta opcja jest bezpłatna i dostępna we wczesnym etapie opracowywania projektu. A zatem, im wcześniej klient zdecyduje się na zakup i przedstawi swój pomysł na mieszkanie w biurze dewelopera, tym szerszy zakres formuły smart dom.

Dzielnica Parkowa

ietap_v2

W I etapie budowy osiedla Dzielnica Parkowa powstaną dwa budynki: 4-piętrowy z dwiema klatkami i 24 mieszkaniami oraz 5-piętrowy, z trzema klatkami i 48 mieszkaniami. Cechą wspólną wszystkich mieszkań jest niezwykła łatwość aranżacji, funkcjonalność, komfort i gwarancja prywatności. Wszystkie mieszkania mają balkon, a te znajdujące się na parterze – własny ogródek. We wszystkich budynkach zaplanowane są windy oraz garaż podziemny, komórki lokatorskie, wideofony w każdym mieszkaniu, wentylacja pomieszczeń sanitarnych oraz nawietrzniki w oknach. Ofertę osiedla uzupełnia infrastruktura, która znacząco ułatwia codzienność – sklepy, poczta, place zabaw, znajdujące się w pobliżu szkoły, kościół szpital i centrum kultury.

Przedsprzedaż

ietap_v1

Dlatego, by spełnić swoje marzenia o doskonałym mieszkaniu warto skorzystać z możliwości przedsprzedaży. Pierwszym krokiem może być usta rezerwacja, która trwa 3 dni, jest bezpłatna i niezobowiązująca. Ci, którzy są bliżej decyzji o zakupie mieszkania mogą podpisać umowę rezerwacyjną, trwającą 10 dni, a jej elementem jest zaliczka na poczet zakupu. W ciągu miesiąca po sporządzeniu umowy rezerwacyjnej podpisywana jest umowa deweloperska, zawierająca informacje o potencjalnej wysokości wpłat ratalnych. W tym czasie kupujący może ustalić wszystkie szczegóły i załatwić pozostałe formalności. Warto określić swoje preferencje za pośrednictwem strony internetowej, biuro deweloperskie skontaktuje się z nami i mając na uwadze pozostawione informacje przedstawi wstępną ofertę.

Wszelkich informacji i szczegółów dotyczących oferty i przedsprzedaży udziela biuro deweloperskie zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. 3 Maja 13.

Odwiedź: NGdevelopment.pl