Konkurs online – Pokaż Swój Talent

18 marca 2020

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu przygotował internetową ofertę skierowaną do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu miasta, którzy spędzając czas w domowej izolacji, wykazują się kreatywnością, by nie popaść w nudę.

Jest to konkurs online Pokaż Swój Talent, obejmujący szeroki zakres zainteresowań uczestników – można nagrać piosenkę, wyrecytować wiersz, zatańczyć, ćwiczyć, stworzyć dzieło plastyczne, robótki ręczne i wykorzystać wiele jeszcze innych pomysłów. Ważne, by były oryginalne i własne! Mają to również być prace, które powstały nie wcześniej niż 16 marca br.

Wszystko to należy zapisać na filmie (nie dłuższym niż 2 minuty) lub zdjęciu, a następnie przesłać pliki (w określonym przez organizatora formacie) na adres mailowy: admin@mdkprzemysl.pl.

Najciekawsze prace zostaną pokazane online i nagrodzone. Konkurs będzie trwał trwał aż do chwili wznowienia zajęć w placówkach oświatowych.
Pomoc rodziców jest mile widziana, nie chodzi jednak o to, by wyręczali dzieci. Celem konkursu jest motywowanie uczniów do samodzielnej pracy w domu, promowanie talentów i formuły zdalnego nauczania.

Kartę zgłoszenia (jest do pobrania na stronie internetowej MDK) oraz prace konkursowe należy przesłać jako załącznik wyłącznie przy pomocy poczty elektronicznej, na podany wyżej adres, najpóźniej w ostatnim dniu zakończenia zawieszenia zajęć w szkołach (data zostanie ogłoszona przez MEN).

Po rozstrzygnięciu konkursu przez jury – nastąpi to 20 maja 2020 r. – wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej organizatora www.mdkprzemysl.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie MDK.

 

Zdjęcie wyróżniające – canva.com