Konkurs lepienia „Bałwanków” rozstrzygnięty

8 grudnia 2016

Rozstrzygnięto konkurs lepienia „Bałwanków”. Zwycięzca otrzyma piłkę nożną z autografem Roberta Lewandowskiego.

Na Orliku przy ul. Dworskiego w Przemyślu zorganizowano konkurs lepienia „Bałwanów”. Zgłoszone do konkursu „Bałwany” powstawały na Orliku lub w miejscu zamieszkania. Na powstałych 15 „Bałwanów” głosować można było na facebooku oddając lajki. Nagroda główna – piłka nożna z autografem R. Lewandowskiego, trafiła do „Bałwanka” ulepionego przez Kacpra Wilowskiego (711 głosów), nagroda specjalna po dramatycznej walce dla Adiego Kijanki z Siostrzyczką (669 głosów), II nagroda specjalna trafiła do Kaszyc dla Marcinka Barana (207 głosów). Pozostałe osoby otrzymają zdjęcie z autografem: Jerzego Dudka, Mileny Radeckiej i Marcina Urbasia, którzy wspierali „Bałwankową” zabawę.

Wszyscy uczestnicy tego konkursu zostali zaproszeni na ciastko zrobione i ufundowane specjalnie dla nich przez firmę cukierniczą Szanter w kawiarence, która się mieści w Przemyślu przy ul. Słowackiego.

Odbiór nagród odbędzie się 6 grudnia na Orliku przy ul. Dworskiego, w tym samym dniu na słodką ucztę zaprasza Firma Szanter. Wszelkich informacji udziela trener Henryk Łaskarzewski pod nr tel. 508383353.