Koncert Trzech Tenorów w przemyskim Centrum Kulturalnym

7 kwietnia 2016

Zapraszamy na wspaniałe widowisko muzyczne – Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 17 kwietnia o godzinie 17:00 w Centrum Kulturalnym
w Przemyślu.

Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom – Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Tree Tenors podbiło serca melomanów na całym świecie.

Zapraszamy serdecznie na Koncert Trzech Tenorów, który programowo nawiązywać będzie do gali z udziałem trzech największych tenorów świata. Podczas koncertu usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych, wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia – Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya Wielka sława to żart, Arię Księcia La donna é mobile, Toast Libiamo. Tego nie można przegapić!

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 60 zł: Centrum Kulturalne w Przemyślu
rezerwacje tel. 16 678 20 09, grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl oraz w sieciach: Empik, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff