Koncert Charytatywny na rzecz Budowy Psiej Wioski

12 listopada 2018

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu zaprasza na Koncert Charytatywny na rzecz Budowy Psiej Wioski. Wystąpi dla państwa KASIA MOŚ .

Koncert odbędzie się 24 listopada na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu o godz.18:00. Całkowity dochód zostanie przekazany na Budowę Psiej Wioski. Po koncercie przewidziane jest after party.

Dlaczego Psia Wioska? Wyobraź sobie miejsce wolne od głodu i pragnienia pełne wolności. Psia Wioska to projekt lek. wet. Radosława Fedaczyńskiego z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Wioska ma być schroniskiem dla bezdomnych psów, ale zorganizowanym zupełnie inaczej niż typowe przytulisko. Jest to pierwszy taki projekt w historii.

– Chcemy aby każdy maltretowany psiak mieszkał w lepszych warunkach niż ich oprawca. Naszym obowiązkiem jest dostosować cywilizacyjnie schroniska do współczesnych standardów. – mówi lek. wet. Radosław Fedaczyński.

KASIA MOŚ Polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i aktywistka społeczna, reprezentantka Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017). Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie wiolonczeli i fortepianu. Jest także absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Inspination – debiutancki album KASI MOŚ 2015 roku (To połączenie słów «inspiration» i «nation»).”Zależy mi, żeby ludzie wzajemnie się inspirowali do czynienia dobra”

Bilety w cenie 50 zł można nabyć na stronie kupbilecik. pl oraz w sklepie MUSICLAND- Serbańska 13, 37-700 Przemyśl i w Siedzibie Fundacji ORZW ul. Zamoyskiego 15.
Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na budowę drugiego domku na Psiej Wiosce.
Kup cegiełkę wirtualnie. min 50 zł.
DotPay: https://ssl.dotpay.pl/?id=36478&opis=PSIA_WIOSKA
tytułem : wirtualna cegiełka
BEZPOŚREDNIEGO PRZELEWU:
Santander Bank Polska S.A :: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000
Tytułem: Budujemy Psią Wioskę
Przelewy z zagranicy Swift: WBKPPLPP
Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych
ul. Zamoyskiego 15, 37-700 Przemyśl
tytułem : wirtualna cegiełka