Kabaret „Trzecia Strona Medalu” wystąpi w Przemyślu

3 stycznia 2017

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu. Dwa występy, dwa różne programy! Sobota 21 stycznia 2017 roku godz. 17:00 oraz godz. 19:30.

Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 roku na uczelni PWSW w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. Ich program to połączenie pomieszania z poplątaniem przy akompaniamencie gitary elektrycznej. Ukazuje trzecią stronę medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze!

Kabaret powraca na rodzime tereny! Na dobry początek nowego roku mamy przyjemność zaprosić Was na dwa spotkania! W sobotę 21 stycznia 2017 r. w Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu! Pierwszy występ godz. 17:00, a podczas niego nagranie przez TV Podkarpacką programu pt. „Na głupotę nie ma mądrego”. W programie repertuar obśmiany i oklaskiwany w wielu miejscach w kraju. Nagradzany wieloma nagrodami podczas przeglądów i festiwali. Aktualnie czkający na Ciebie na ZAMKU w Przemyślu!

Jeszcze tego samego dnia o godz. 19:30, premiera programu pt. „Face to fejs”. Będzie to przemyska premiera, powstałej jesienią, najświeższej produkcji Kabaretu Trzecia Strona Medalu. Program, który na chwilę oderwie cię od cyberprzestrzeni, rozbawi, zaskoczy, a nawet skłoni do refleksji. Z naciskiem na rozbawi i zaskoczy.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na www.kupbilecik.pl oraz w sklepie muzycznym Musicland ul.Serbańska 13.