Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Przemyślu

20 maja 2017

Już w czerwcu, w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju w programie „Maj zaczyna się we wtorek”.

„Maj zaczyna się we wtorek”, to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru.

Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nam nafiukać. – zapowiadają artyści.
Zapraszamy na 2 godziny dobrej zabawy i humoru w dniu 11 czerwca, o godz.16.00. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu ul. Konarskiego 9.

Bilety do nabycia w centrum Kulturalnym – tel. 16-678-20-09 oraz na stronie www.biletynakabarety.pl

Organizator: ART-TU tel. 605-602-234