Już w najbliższy piątek Maciej Nowak zagości na Scenie Bunkier

1 grudnia 2016

Na Scenie Bunkier zagości Maciej Nowak. Spotkanie ze smakoszem, dziennikarzem odbędzie się już w najbliższy piątek.

W najbliższy piątek, o godz.18 na Scenie Bunkier odbędzie się spotkanie autorskie z Maciejem Nowakiem, bohaterem książki Olgi Święcickiej „Mnie nie ma”. Rozmowę poprowadzi Tomir Mazur z Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, który jak sam zapowiada będzie o teatrze, jedzeniu, stylu życia, pociągach i rewolucjach.

Maciej Nowak, to twórca i redaktor naczelny „Gońca Teatralnego” i „Ruchu Teatralnego”, były szef działu kultury „Gazety Wyborczej”. Wieloletni dyrektor Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Był założycielem i dyrektorem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz wskrzesicielem Warszawskich Spotkań Teatralnych. Od lat recenzuje warszawskie restauracje w „Co Jest Grane”, jest także jurorem programu Top Chef w Polsacie i felietonistą „Gazety Stołecznej”. Razem z Mikiem Urbaniakiem prowadził program Homolobby w radiu RDC. Od września 2015 jest dyrektorem artystycznym w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Kiedy: 2 grudnia 2016 roku | piątek
Czas: 18:00 | wstęp wolny
Miejsce: Scena BUNKIER – Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej
Współorganizatorzy: Restauracja „Cuda Wianki”, „Cukiernia Fiore”, „Apartamenty Przemyśl”, Wydawnictwo Czarne, Podkarpackie. Przestrzeń otwarta.

Fot. Anna Wojnarowska