Już jutro Czuwaj podejmuje MTS Chrzanów. Cały Przemyśl na mecz!

20 marca 2015

Mimo swojej niestabilnej formy Czuwaj wciąż regularnie punktuje. W rozegranym przed dwoma tygodniami spotkaniu Nasi Harcerze pokonali na własnym parkiecie drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w stosunku 34:32 (16:15), a piękną bramką z rzutu wolnego, już po gwizdku arbitra kończącym pierwszą połowę, zdobył nasz obrotowy – niezastąpiony Maciej Kubisztal. Harcerze do spotkania przystąpili już w kompletnym składem, wraz z młodymi juniorami sprowadzonymi z Vive oraz wracającym po kontuzji Piotrkiem Żakiem.

W tą sobotę 21.03.2015 r. o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Mickiewicza podejmiemy u siebie drużynę MTS Chrzanów. Będzie to bez wątpienia ciężki bój. Popularni cabanie mają bowiem na swoim koncie 13 oczek i zajmują obecnie pozycję barażową o utrzymanie się w I lidze. Do ostatniej bezpiecznej pozycji, którą zajmuje niespodziewanie Viret Zawiercie tracą 2 oczka, zaś ich przewaga nad grupą spadkową to tylko 3 punkty. Oznacza to że MTS zostawi wszystkie argumenty jakie ma na boisku i za wszelką cenę spróbuje pokonać naszych szczypiornistów. Liczymy jednak, że im się to nie uda! Harcerze pewną piątą lokatę, która jest dobrym punktem wyjścia przed ostatnimi spotkaniami w tym sezonie w walce o czwarte miejsce.

Ale czym jest gra bez wsparcia! Nasi szczypiorniści narzekają na niską frekwencje w naszej hali i czekają na głośny a przede wszystkim liczny doping ze strony kibiców. WSZYSCY NA HALĘ!

Zarezerwujcie czas i wpadajcie o godzinie 18:00 już w tą sobotę na Mickiewicza! Harcerze z pewnością pokażą charakter, a my jako przemyślanie pokażmy, że również jesteśmy na I-ligowym poziomie jeśli chodzi o doping! Serdecznie zapraszamy!