Hit sieci. Celebryta zaatakował lekarza. Poszło o COVID-19

24 maja 2020

Do ostrej wymiany zdań doszło na antenie TVP podczas programu Pytanie na Śniadanie. Zaproszeni goście –  sportowiec i celebryta, Wojciech Brzozowski i Michał Sutkowski-lekarz często wypowiadający się na temat COVID-19 i szczepionek, weszli w bardzo emocjonalny spór.

Zaczęło się od dyskusji na temat oświadczenia Edyty Górniak, która stwierdziła, że nie pozwoli w siebie wstrzykiwać żadnych szczepionek, w tym tych na koronawirusa. Gdy dr Michał Sutkowski zarzucił Górniak brak znajomości rzeczy, Brzozowski zripostował, oskarżając lekarza o przekupność.

Lekarz leje wodę i pewnie mu za to płacą. Spójrzmy prawdzie w oczy, mam dwóch kolegów, jeden zatrudnia 10 tysięcy ludzi. Drugi zatrudnia 20 tysięcy ludzi. Jedna osoba zdiagnozowana. Żaden nie zachorował, albo kasjerki są super odporne, albo ktoś kogoś naciąga. Tylko pytanie, zastanówmy się, jaki jest nasz interes. Nie słuchajmy tego, co mówią państwo opłacani. Mam koleżankę, która jest dziennikarką, ona ma znajomych lekarzy. W Los Angeles za dopisanie do diagnozy COVID-19 dostaje się 13 tysięcy dolarów- W.Brzozowski

Nagranie podbija sieć, i według internautów zostało zdjęte z internetowej strony TVP. W internecie pojawia się coraz więcej materiałów i teorii spiskowych mających podważyć realność pandemii COVID-19. Link do nagrania poniżej.