Głosuj na Przemyśl w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016

22 listopada 2016

Przemyśl nominowany w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016. Oddaj głos i pomóż naszemu miastu wygrać!

Przemyśl ma szansę zostać Miastem Roku 2016. Pokażmy światu atrakcje, niezwykły klimat i wspaniałych ludzi, którzy tworzą to miasto. Wygrana w plebiscycie wspieranym przez HRS to nie tylko zdobycie tytułu – Przemyśl zyska możliwość promocji regionu w sieci. Zachęcamy wszystkich do głosowania!

Piękna architektura? Zapierające dech w piersiach walory krajobrazowe? A może spotkania z inspirującymi ludźmi? Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy kochają to miasto!

Głos można oddawać codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/. Warto też uzasadnić swój wybór – na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax i 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł. Zwycięskie miasto zyska wsparcie HRS w promocji w sieci.

Dzięki plebiscytowi więcej osób może poznać urok miasta i atrakcje turystyczne regionu. Warto śledzić przebieg głosowania na stronie i profilach społecznościowych HRS i wspierać miasto w kolejnych etapach plebiscytu.

Szczegóły konkursu dostępne na www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ i na Facebooku HRS.