Galeria Sanowa zaprasza na „Pyszny Dzień Dziecka z Mateuszem Gesslerem”

25 maja 2017

Galeria Sanowa zaprasza na „Pyszny Dzień Dziecka z Mateuszem Gesslerem”. Warsztaty kulinarne dzieci mogą wygrać w trwającym już konkursie.

W dniach 1–3 czerwca, w godzinach od 14:00 do 18:00 w Galerii Sanowa odbywać się będzie impreza z okazji Dnia Dziecka pt. „Pyszny Dzień Dziecka z Mateuszem Gesslerem”.
Event nasz to z pewnością nie lada gratką dla wszystkich kochających gotowanie ale nie tylko, będzie to bowiem kulinarna zabawa dla całej rodziny oraz edukacja na temat zdrowego żywienia. Gwiazdą naszego eventu będzie Mateusz Gessler – kucharz, restaurator i juror popularnego programu telewizyjnego pt. „Masterchef Junior”, który przygotuje dla naszych klientów pyszne przekąski – zachęca Monika Rokita, Marketing manager Galerii Sanowa.

Dla dzieci przygotowany zostanie konkurs z super nagrodami – będą to m.in. bony na zakupy w Galerii Sanowa, książki z autografem Mateusza Gesslera oraz bilety do kina. A najlepsi będą mieli okazję wspólne gotować z Mateuszem Gesslerem.

W ramach konkursu, zarówno w dniu 1 jak i 2 czerwca zorganizowane zostaną warsztaty kulinarne dla małych szefów kuchni. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Na zgłoszenia czekać będziemy od 22 do 31 maja pod adresem zapisy@gmdk.pl – w formularzu należy napisać „Dlaczego chcę gotować z Mateuszem Gesslerem”. Dzieci, które udzielą najciekawszych odpowiedzi zostaną zaproszone na warsztaty i będą miały szansę na wspólne gotowanie z Mistrzem.

Następnie, spośród wszystkich uczestników warsztatów z 1 i 2 czerwca, wyłonimy 10 osób, które wezmą udział w warsztatach z Mateuszem Gesslerem w dniu 3 czerwca. Trzech finalistów wybranych przez Mateusza Gesslera przygotuje z nim kultowe burgery.
Regulamin konkursu, zgoda rodziców oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.galeriasanowa.pl

Ponadto, w dnia 1 – 3 czerwca Galeria Sanowa zaproszą wszystkich na quiz z wiedzy kulinarnej na ekranach multimedialnych, w którym dla najlepszych przewidziane są książki Mateusza Gesslera pt. „Smaki dzieciństwa” z autografem oczywiście oraz silikonowe kolorowe foremki na babeczki.

Dla najmłodszych zorganizowana zostanie kulinarna strefa zabaw, a w niej m.in. zabawy, malowanie buziek, kolorowanki, zabawy z ciastoliną oraz piaskiem kinetycznym.