Finał „Piłkarskich wtorków”

24 sierpnia 2014

Już w najbliższy wtorek, 26 sierpnia w Przemyślu odbędzie się finał IV edycji turnieju „Piłkarskie Wtorki”. Mecze rozgrywane będą od godziny 10, na boisku Orlik przy ulicy Dworskiego.

We wtorek, 26 sierpnia na boisku Orlik, przy ulicy Dworskiego w Przemyślu odbędzie się finał IV edycji turnieju „Piłkarskie Wtorki”. Mecze rozpoczną się o godzinie 10. Po uhonorowaniu zwycięzców o godzinie 15.30 rozegrany zostanie mecz finałowy, w którym zmierzą się najlepsi zawodnicy turnieju z przyjaciólmi Marka Rząsy.

„Piłkarskie wtorki” organizowane są od trzech lat, w ich ramach podczas wakacji cyklicznie odbywają się mecze piłki nożnej na boisku Orlik 2012 na terenie województwa podkarpackiego. Przedsięwzięcie skierowane jest szczególnie do dzieci i młodzieży z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, życiowej, zagrożonych patologiami społecznymi.

Turniej patronatem honorowym objęli m.in.: Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, Poseł na Sejm RP Marek Rząsa, Marszałek Województwa Podkarpackiego, prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie miejscowości, w których odbywały się rozgrywki.