Dzień otwarty Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i przemyskiego muzeum [galeria zdjęć]

1 maja 2016

W niedzielę, 24 kwietnia odbył się „Dzień Otwarty” Muzeum Historii Miasta Przemyśla i Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych. Wspólna impreza była okazją dla uczniów aby w praktyce zaprezentowali swoje kierunki kształcenia.

„Dzień Otwarty” Muzeum Historii Miasta Przemyśla był okazją dla uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych aby zaprezentowali swoje kierunki kształcenia.

Roznoszeniem ulotek zapowiadających „Dzień Otwarty”, a także zapraszaniem gości do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zajęli się uczniowie kształcący się w kierunku technik reklamy. Technicy hotelarstwa odpowiedzialni byli za prezentację i informacje dotyczące ich szkoły. O poczęstunek dla gości zadbali technicy żywienia, a fryzury i makijaże wykonywali technicy fryzjerstwa. Niedziela była również dniem kiedy po salach muzeum oprowadzali uczniowie klasy o profilu obsługi turystycznej, a wystawę prac Mariana Strońskiego można było obejrzeć w towarzystwie dziewczyny z jego obrazu. Każdy ze zwiedzających mógł zrobić sobie również pamiątkowe zdjęcie, które w muzealnym atelier wykonywał fototechnik.

Anna Fortuna

no images were found