Będzie debata Robert Choma – Wojciech Błachowicz. Tylko nie wiadomo kiedy i gdzie

19 listopada 2014

W najbliższych dniach w Przemyślu odbędzie się debata z udziałem Roberta Chomy i Wojciecha Błachowicza czyli kandydatów na prezydenta, którzy przeszli do drugiej tury wyborów. Dziś zaproszenia wystosowali sobie wzajemnie obydwaj konkurenci.

W dniu dzisiejszym dwaj kandydaci na prezydenta, którzy przeszli do drugiej tury wyborów zapowiedzieli zorganizowanie debaty ze swoim udziałem. Jako pierwszy o chęci zorganizowania spotkania powiadomił nas Robert Choma. Jego zdaniem debata powinna odbyć się w okolicach niedzieli – poniedziałku. Jako miejsce jej przeprowadzenia prezydent zaproponował aulę Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przestronna sala pozwoli na liczną obecność mieszkańców Przemyśla. Równocześnie może być ona transmitowana za pomocą TV Toya i TV Podkarpackiej.

Po powrocie ze spotkania z obecnym włodarzem miasta czekała już na nas wiadomość od kandydata PO Wojciecha Błachowicza, w której lider przemyskiej Platformy zaprasza na debatę Roberta Chomę, która będzie mieć miejsce 24 listopada, o godzinie 17.15 w TV Toya przy ul. Glazera.

Jak widać obaj kandydaci mocno chcą wspólnej debaty. Miejmy nadzieję, że ich sztabom uda się wspólnie ustalić jej datę oraz miejsce.

Z ostatniej chwili. Sztab Roberta Chomy proponuje przystać na termin zaproponowany przez Wojciecha Błachowicza, jednakże spotkanie przenieść do sali konferencyjnej Muzeum Narodowego.