Chcesz być Fit? Przemyskie Studio Figura zaprasza. Tylko dla kobiet [zdjęcia]

22/06/2017
6151 Views

Dziś niemal wszystkie chcemy być fit. Nie zawsze wiemy jaki sposób wybrać, aby efekty były trwałe a ciało wyglądało po prostu ładnie. Coraz bardziej wzrasta świadomość tego, że same ćwiczenia nie wystarczą. Jak dobrze i zdrowo zadbać o sylwetkę podpowiedzą nam w Studio Figura w Przemyślu przy ulicy Bolesława Śmiałego 15b.

Moda na bycie fit trwa jednak dla wielu z nas wydaje się być nieosiągalny rozmiar, o którym marzymy.

STUDIO FIGURA w Przemyślu to wyjątkowy, profesjonalny klub dla kobiet, gdzie po okiem wykwalifikowanej kadry wymodelujemy sylwetkę, pozbędziemy się zbędnych kilogramów i cellulitu. Zyskamy jędrne, zadbane ciało i przede wszystkim dobre samopoczucie.


Mobilizacja do pracy nad sobą jest ogromna ! Nie bez powodu hasłem przewodnim tego miejsca jest: „Przestań marzyć o sukcesie, zacznij na niego pracować”.

Kobiety potrzebują miejsca tylko dla siebie. Potrzebują dbać o ciało i czuć się pięknie w każdym wieku. Każda z pań znajdzie u nas coś dla siebie w zależności od celu jaki sobie postawi, my pomożemy go zrealizować. Jest to forma nauki zdrowego stylu życia od podstaw. Każda z pań jest dla nas ważna, każdą traktujemy indywidualnie, dobieramy plan żywieniowy oraz ćwiczenia. Dzięki temu, że same jesteśmy kobietami doskonale rozumiemy liczne frustracje, które często im towarzyszą w walce o dobrą sylwetkę, więc motywujemy, ma być miło i wesoło. – mówi Marta Sagan.

Program Studio Figura jest kompleksowy. Składa się z trzech etapów: oczyszczania, intensywnego spalania oraz okresu stabilizacji. Każdy etap to nowa, pyszna i w pełni zbilansowana dieta, niejednokrotnie również inny zestaw ćwiczeń.

Studio Figura to nie do końca fitness klub. Panie, które do nas przychodzą często oczekują czegoś więcej. Współczesne kobiety, którym tak bardzo narzuca się otoczkę bycia fit często potrzebują wsparcia dlatego tak ważna jest praca nad ich samooceną i poczuciem własnej wartości. Nasze panie przede wszystkim muszą być zdrowe ! – mówi Renata Mościszko

Studio Figura to miejsce, w którym odbywają się również okolicznościowe eventy – miejsce, w którym kobiety mogą poczuć się swobodnie, zrelaksować się, nawiązać nowe znajomości czy też wymienić się poglądami i doświadczeniami.

Cały czas się szkolimy. Podnosimy swoje kwalifikacje po to właśnie, aby nasze klientki czas spędzony u nas potraktowały jako wartościowy. Pracujemy nad tym aby na pytanie: Dlaczego Studio Figura? – odpowiedź była oczywista ! – zgodnie podkreślają obie Panie.

Inne wiadomości

Przemyśl uczcił Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej
Przemyśl
687 views
Przemyśl
687 views

Przemyśl uczcił Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej

af - 16/07/2018

Jedynastego lipca, w Przemyślu odbyły się obchody upamiętniające Krwawą Niedzielę. Uroczystości związane z Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu i…

Komunikat Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu
Przemyśl
958 views
Przemyśl
958 views

Komunikat Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu

af - 16/07/2018

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu informuje o mogących wystąpić zakłóceniach w pracy sieci wodociągowej oraz okresowych spadkach ciśnienia. Przedsiębiorstwo…

Mieszkaniec Przemyśla uciekał ze skradzionym kartonem papierosów
Przemyśl
414 views
Przemyśl
414 views

Mieszkaniec Przemyśla uciekał ze skradzionym kartonem papierosów

af - 16/07/2018

40-letni mieszkaniec Przemyśla ukradł karton papierosów. Został zatrzymany przez policjantów, gdy uciekał. W dniu 12 lipca, około godz. 8, w…