Certyfikat dla Szkoły Podstawowej im. Modrzejewskiej w Przemyślu

13 czerwca 2014

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Modrzejewskiej w Przemyślu otrzymała certyfikat szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom. Najlepszych uczniów z Podkarpacia uhonorował wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska.

Uroczystość była podsumowaniem konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Laureaci tegorocznych konkursów otrzymali nagrody i listy. W konkursach przedmiotowych biorą udział uczniowie szczególnie uzdolnieni, zainteresowani zagadnieniami związanymi z treścią podstaw programowych.

Przyznano również certyfikaty „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”, które trafiły do 37 szkół podstawowych i 25 gimnazjów. Wśród wyróżnionych jako jedyna szkoła podstawowa z Przemyśla znalazła się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Heleny Modrzejewskiej, która mieści się przy ulicy Pl. Czackiego 2. Uczniowie tej szkoły są bardzo dobrze przygotowani do olimpiad i konkursów przedmiotowych, w których osiągają sukcesy, dzięki własnej pracy i zaangażowaniu nauczycieli.