Buszkowiczki walczą o plac zabaw – pomóżmy im biorąc udział w głosowaniu

19 maja 2015

Buszkowiczki zostały zgłoszone przez gminę do konkursu na darmowy plac zabaw, organizowanego kolejny raz przez firmę Nivea. Jednak wciąż brakuje im głosów aby znaleźć się w finałowej dwudziestce, ale nie poddają się i wciąż walczą szukając wsparcia z zewnątrz.

Konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 maja(2 etapy). Z odległych miejsc Buszkowiczki wybiły się na 37 pozycję. Wciąż mają jednak zbyt mało głosów żeby znaleźć się w pierwszej dwudziestce, która wygrywa konkurs.

Działa u nich wspaniała grupa osób – mieszkańców i ich przyjaciół, którzy codziennie głosują, udostępniają codziennie kafejkę internetową w Domu Ludowym, głosują ze szkół, urzędów, itp. Całą inicjatywę koordynuje radna Buszkowiczek, przedstawiciele Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw:Pomóżmy sobie, wspiera ich proboszcz tamtejszej parafii, a także dyrektor Szkoły Podstawowej wraz z kadrą pedagogiczną ze szkół z gminy Żurawica. Jednak to cały czas za mało, aby zdobyć wymaganą liczbę głosów. Dlatego też postanowili szukać wsparcia z zewnątrz, bo tylko tak mogą zdobyć kolejne głosy.

Wystarczy wejść na stronę na www.nivea.pl/podworko i wybrać woj. podkarpackie, Buszkowiczki. Głosować można codziennie. W chwili obecnej na Podkarpaciu zajmują 3 miejsce, co już można uznać za spore osiągnięcie.

Musimy znaleźć się w pierwszej dwudziestce, aby wygrać Plac Zabaw dla dzieci i zmienić wygląd obecnego:( Każdy głos jest cenny /wystarczy mieć adres e-mail i oddać na nas codziennie głos/ Serdecznie dziękujemy za wsparcie ! Za wszelkie wsparcie w głosowaniu, rozpropagowaniu akcji Serdecznie Dziękujemy! – zwracają się z prośbą mieszkańcy Buszkowiczek.