Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Świętego Mikołaja [Galeria zdjęć]

22 grudnia 2015

W dniu 19 grudnia w hali sportowej w Przemyślu odbył się już IV Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej do lat 8 o Puchar Świętego Mikołaja. Wystartowało w nim 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

W rozgrywkach wzięło udział łącznie ponad 100 zawodników z całego województwa podkarpackiego. Turniej wygrał drugi zespół z Przeworska, który pokonał JKS Jarosław w wielkim finale, a w meczu o trzecie miejsce pierwszy zespół
z Przeworska pokonał zawodników z Buszkowic.

Warto dodać, że w turnieju wziął udział jedyny zespół dziewcząt, który reprezentował Zespół Szkół z Ujkowic, a najmłodszy zespół turnieju Salos Przemyśl otrzymał nagrodę Fair Play. Ponadto najlepszym strzelcem turnieju z 6 bramkami został Mateusz Surmiak ( Orzełek Przeworsk II), najlepszym zawodnikiem Tobiasz Superson ( Orzełek Przeworsk), najlepszym bramkarzem Szymon Klisko (JKS Jarosław).

Turniej patronatem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Anna Schmidt – Rodziewicz Poseł na Sejm RP, która wręczyła nagrody i puchary najlepszym zawodnikom. Obecni byli również sponsorzy i partnerzy turnieju, którzy otwierali lub uroczyście zamknęli tą imprezę sportową,

Koordynatorem turnieju był Maciej Kamiński radny Rady Miejskiej w Przemyślu, a organizatorem zawodów był Salos Przemyśl.

Ostateczna klasyfikacja:

  1. Orzełek Przeworsk II
  2. Orzełek Przeworsk I
  3. JKS Jarosław
  4. Buszkowice
  5. ZS Ujkowice
  6. Koniczynka Krosno
  7. Salos Przemyśl

Turniej wsparły firmy: Eurobus, Raiffeisen, Progres, Lech Club Sport Przemyśl.

Anna Fortuna

no images were found