Wielki pokaz kaskaderski na przemyskim stadionie Polonii. KONKURS! Wygraj wejściówkę

27 czerwca 2017

Już jutro, w środę 28 czerwca o godzinie 19:00 na stadionie MKS Polonia w Przemyślu odbędzie się wielkie widowisko kaskaderskie. Wystąpi  słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.

Na ponad 90 minut stadion Polonii przejdzie we władanie ognia, super maszyn
i współczesnych gladiatorów. Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting, przejazdy przez płonące ściany. Ciekawym widowiskiem będzie również jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Track oraz strzał do pędzącego samochodu z bazooki. Ruchome rampy, Freestyle motocross.

Bilety w cenie:

40 złotych dla dorosłych,
30 zł dla młodzieży do lat 18, studentów i emerytów
20 zł dla dzieci do 12 roku życia

Bilety można nabyć od godziny 18 w kasie przed wejściem na teren imprezy.
Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

KONKURS!!

Dla naszych czytelników mamy pięć pojedynczych wejściówek na występ.

Aby wziąć udział w naszym konkursie należy udostępnić ten artykuł na swoim profilu facebookowym i wysłać do nas zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, numer telefonu oraz link do udostępnionego artykułu, bądź swojego profilu.  Z pośród przesłanych nam zgłoszeń wylosujemy pięcioro szczęśliwców.

Zainteresowanych czytelników prosimy o kontakt pod adres mailowy: konkurs@portalprzemyski.pl.

Wyniki ogłosimy już dziś wieczorem!