W Przemyślu rozegrano Orlikową „Ligę Mistrzów” i „Ligę Europy”

22 listopada 2016

Na Orliku przy ul. Dworskiego w Przemyślu rozegrano Orlikową „Ligę Mistrzów” i „Ligę Europy”.

W dniu 19 listopada, na Orliku przy ul.Dworskiego w trakcie gier eliminacyjnych wyłoniono trzy drużyny, które rywalizowały o wygraną w Lidze Mistrzów. Te które przegrały zmierzyły się w Lidze Europy, w której wygrana daje awans do L.M.

W Lidze Mistrzów wygrała FC. Barcelona (stroje czerwone) przed Realem Madryt (stroje granatowe) i Leicester City (stroje niebieskie) i drużyna z Wysp Brytyjskich spadła do Ligi Europy.

W Lidze Europy bezkonkurencyjny był zespół Legii Warszawa (stroje pomarańczowe), który awansował do L.M. Tuż za nim uplasował się zespół Bayernu Monachium (stroje zielone) i po zaciętej walce na trzecim miejscu zespół Borussii Dortmund (stroje żółte). Rywalizacja odbywała się również indywidualnie, w rzutach karnych. Konkurs wygrali : Jacek Pudlik x 2 oraz Hubert Kędziora.

Druga kolejka rozegrana zostanie 26 listopada o godz.12.00. Organizatorzy do kibicowania zapraszają szczególnie wszystkich ANDRZEJÓW, przewidziane nagrody specjalne dla jubilatów, a dla piłkarzy „wróżby” Andrzejkowe.