Uciekał przed policją. W samochodzie miał narkotyki

12/06/2018
2792 Views

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Medyce po pościgu zatrzymali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W jego pojeździe znaleziono narkotyki.

W niedzielę, około godz. 2, w miejscowości Kalników patrol policji zauważył kierującego osobowym volkswagenem, którego tylna tablica rejestracyjna nie była oświetlona.

Funkcjonariusze ruszyli za pojazdem włączając sygnały błyskowe i dźwiękowe celem zatrzymania kierującego do kontroli. Na widok radiowozu, mężczyzna zaczął przyspieszać, zajeżdżać drogę, a w momencie zrównania się pojazdów, chciał staranować policyjny radiowóz. Po kilkuset metrach pościgu, kierowca skręcił w boczną ulicę, gdzie wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, po czym zaczął uciekać pieszo.

Wraz z kierowcą podróżowało jeszcze dwóch pasażerów. W chwili zatrzymania kierowcy, policjanci wyczuli od niego alkohol. W związku z podejrzeniem, że może być pod wpływem środka odurzającego lub alkoholu pobrano od niego krew. Policjanci sprawdzili również auto, gdzie ujawnili woreczek z białą substancją. Wstępne badanie wykazało, że to mefedron. 22-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany i doprowadzony do komendy. W poniedziałek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej.

Zgodnie z nowym przepisami, za popełnione przestępstwo, jakim jest niezatrzymanie się do kontroli drogowej, grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Inne wiadomości

Rozmawiali o Karpatach
Wiadomości
371 views
Wiadomości
371 views

Rozmawiali o Karpatach

adm - 18/02/2019

Przez dwa dni weekendu w krasiczyńskim zamku odbywała się konferencja zorganizowana przez Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego pod hasłem Europa Karpat.…

Internet nie wybacza. Burza po wpisie marszałka Ortyla.
Wiadomości
1638 views
Wiadomości
1638 views

Internet nie wybacza. Burza po wpisie marszałka Ortyla.

adm - 16/02/2019

Jednym z ulubionych tematów internautów w Polsce są  tzw. „wrzutki” zdjęć jedzenia w publicznych szpitalach. Na podobny pomysł wpadł Dariusz…

Niedopuszczalny stan czystości miejskich chodników
Wiadomości
953 views
Wiadomości
953 views

Niedopuszczalny stan czystości miejskich chodników

adm - 16/02/2019

Otrzymaliśmy sygnał wraz ze zdjęciami od czytelnika dotyczący czystości chodników w ścisłym centrum miasta. Zdjęcia zostały wykonane w ostatnią niedzielę.…