Harcerze, tylko zwycięstwo! Już dziś mecz Czuwaj Przemyśl – KSSPR Końskie

13 listopada 2014

Już w sobotę SRS Czuwaj Przemyśl podejmie we własnej hali KSSPR Końskie. Gospodarze tracą do gości 4 oczka jednak do 4 miejsce tylko 2 punkty.
Szczypiorniści z Końskich w minionej kolejce przywieźli komplet punktów z Ostrowca Świętokrzyskiego i od początku do końca kontrolowali przebieg spotkania. Zespół Czuwaju powrócił z Grodkowa z 1 punktem, po remisie z lokalnym Olimpem 29:29.

KSSPR w dotychczasowych spotkaniach zgromadził 12 punktów, jednak przy odrobinie szczęścia dorobek ten mógł być wyższy (porażka z AZS Zielona Góra), z drugiej strony wygrane, które odnotowali były przekonujące i odniesione w dobrym stylu. Najgroźniejszymi zawodnikami zespołu z Końskich wydaje się trio Matyjasik, Smołuch, Pilarski – to na tych graczy będzie trzeba zwrócić szczególną uwagę.

W naszych szeregach panuje bojowa atmosfera. Swój pierwszy mecz rozegra już Krzysztof Kusal, który ma pomóc ekipie w odniesieniu zwycięstwa. Mamy nadzieję, że kolejne 2 punkty już w sobotni wieczór staną się naszym udziałem!

Serdecznie zapraszamy na halę wszystkich kibiców! Głośnym dopingiem wspierajmy Harcerzy bo oni tego potrzebują! Przypominamy o wspaniałej oprawie świetlnej, muzycznej oraz tanecznej jaka nas czeka. Na kibiców czekają również liczne nagrody o których piszemy na bieżąco na naszej stronie: www.facebook.com/recznaprzemysl. Przypominamy, że będzie można nareszcie nabyć nowe kubki i koszulki klubowe. Więcej informacji na facebooku. Do zobaczenia 15 listopada na hali przy ulicy Mickiewicza 30.

UWAGA: w związku z dużym zainteresowaniem biletami na mecz, prosimy o przybywanie na mecz od godz. 17. Kasa biletowa czynna od godziny 16:30. Liczba miejsc siedzących na hali jest ograniczona! Koszt biletu: 8 zł, ulgowy: 5 zł.