Tenisowy weekend

4 września 2014

Przemyscy tenisiści stołowi rozpoczynają nowy sezon. Pierwsze rozgrywki odbędą się już podczas najbliższego weekendu.

W sobotę, 6 września, o godzinie 9 w hali POSiR nowy sezon rozpoczną najmłodsi zawodnicy Nurtu Przemyśl. Sobotnie rozgrywki będą eliminacjami do I Wojewódzkiego Grand Prix w tenisie stołowym, w kategoriach młodzik, kadet, junior. Dobrze przygotowani przemyślanie będą walczyć o wysokie miejsca w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Jeszcze tego samego dnia, po zakończeniu eliminacji, o godzinie 14 odbędzie się II Memoriał im. Mieczysława Bodnara w kategoriach młodzieżowych. Udział w tym turnieju wezmą zawodnicy m.in.: z Lwowa i Żółkwi. Rozgrywki te objął honorowym patronatem prezydent Przemyśla.

Niedziela, to dzień zmagań najstarszych zawodników, którzy o godzinie 9 rozpoczną II Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Weteranów woj. Podkarpackiego w tenisie stołowym. Turniej zostanie rozegrany w kategoriach : 40 – 50 lat, 50 – 60 lat, 60 – 70 lat i powyżej 70 lat. Zawodnicy z Przemyśla : Małgorzata Zubik, Zdzisław Bodnar oraz Marek Ostafiński będą bronili tytułów mistrzowskich w swoich kategoriach.